22.08.2014
Jaunās māmiņas nojauks stereotipus!

Trešdien, 20.augustā Valmieras novada fonda (VNF) valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš parakstīja līgumus par finansējuma piešķiršanu 15 projektiem, tostarp deviņām pilsoniskās līdzdalības un sešām mazākumtautību iniciatīvām. No 27.augusta līdz 26.novebrim Valkas novada BJC „Mice” telpās tiks uzsākts un realizēts “Mazākumtautību iniciatīvas Vidzemē” projekts  „Jaunās māmiņas divās valstīs - vienā pilsētā”.

 

Valkas māmiņas latvietes bieži dzīvo Igaunijā un otrādi. Ir dažādi stereotipi par bērnu audzināšanu dažādās kultūrās, kas dažkārt traucē apmainīties idejām, tāpēc gribam nojaukt tās barjeras. Projekts ir sadalīts iepazīšanās daļā, izglītojošo semināru daļā un praktiskajos darbos. Projektam piešķirts finansējums 1350 eiro apmērā. Projekta rakstītājas un realizētas ir jaunās māmiņas Baiba Luca un Diāna Aņina.

 

Aicinām jaunās, topošās un esošās māmiņas uz pirmo tikšanos  27.augustā plkst. 16:00 Valkā, Semināra ielā 27 (BJC „Mice” zālē, 2.stāvā). Pirmajā tikšanās reizē iepazīsimies, noskatīsimies filmu, par kuru pie tējas tases arī draudzīgi padiskutēsim. Būs arī bērnu stūrītis.

 

Projektā ļoti aicinātas citu tautību māmiņas, jo mūsu mērķis ir apvienot tautības, diskutējot, nojaucot stereotipus un kopā darot citas jaukas un interesantas lietas. Ja rodas kādi jautājumi, droši zvani: Baibai Karpovai 28308292 vai Diānai Aņinai 29588734.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.