10.12.2014
Valkā būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas NVO

17. decembrī, Latvijas – Igaunijas institūta telpās (Semināra 29, Valkā) esošām un topošām nevalstiskajām organizācijām (NVO) būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas par tādiem svarīgiem NVO darbības aspektiem kā grāmatvedība, juridiskie un attīstības jautājumi. Pieteikšanās pie Sintijas Mūrnieces, 20258200 vai 64281792, vai sintija[punkts]murniece[uz]vnf[punkts]lv .

 

NVO juridiskie un attīstības jautājumi aptver tādas tēmas kā NVO izveide, dibināšanas dokumenti, statūtu un pārvaldes institūciju izmaiņas, darbības ilgtermiņa plānošana, līdzekļu piesaiste, projektu vadība utt. Konsultācijas sniedz Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda vadītājs. Viņš palīdz NVO par šīm tēmām kopš 2007. gada, arī vērtē projektus EEZ finanšu instrumenta konkursos, tā gūstot priekšstatu par organizāciju dažādību un par tipiskām kļūdām projektos.

 

NVO grāmatvedības konsultācijas aptver jebkurus jautājumus saistībā ar finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu, gada pārskatiem utt. Konsultācijas sniedz Dzintra Blaua, VNF vecākā grāmatvede un ilggadēja grāmatvede dažādās institūcijās, galvenokārt pašvaldībās.

 

Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, Valmieras novada fonds individuālās konsultācijas šī gada rudenī nodrošina bez maksas un tās pieejamas jebkurai biedrībai un nodibinājumam Vidzemē. Ikdienā līdz pat decembra beigām ar speciālistiem var sazināties telefoniski vai e‑pastā, bet personīgi satikties var ar iepriekšēju pieteikšanos Valmierā.

 

Pilna informācija par konsultācijām pieejama mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Aktuāli”.

 

Papildu informācija:

Sintija Mūrniece, VNF biroja administratore

Tālrunis: 20258200, 64281792; e-pasts: vnf[uz]vnf[punkts]lv

http://www.vnf.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.