13.09.2019
Bezmaksas Pound® un Zumbas® nodarbības Valgas profesionālās izglītības centrā

Sākot ar 17. septembri, katru otrdienu, no plkst. 18.00 līdz 20.00 bez maksas varēs piedalīties POUND® un ZUMBAS® nodarbībās. Tās notiks Valgas apriņķa profesionālās izglītības centra aulā (2.stāvā).

 

Nodarbības vadīs Keiu Odras. ZUMBA® instruktora licenci viņa saņēmusi jau pirms 6 gadiem un POUND® nodarbības  vada kopš 2018. gada. Aktīvs dzīvesveids un dejošana vienmēr ir bijusi ļoti svarīga daļa no viņas dzīves.

 

POUND® ir 2011. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs radies fitnesa veids, kas balstīts uz bungu spēlēšanu. Pound ir kardio nodarbība, kas apvieno pilates, jogu, aerobiku un spēka vingrinājumus. Treniņa laikā, motivējošas mūzikas pavadībā, tiek sadedzinātas aptuveni 800 kalorijas. Nodarbībā tiek izmantotas īpašas bungu vālītes jeb Ripstix®, kas ir mazliet īsākas un masīvākas par standarta bungu vālītēm. Tās palīdz izkustināt ķermeni un radīt nodarbībai nepieciešamo atmosfēru. Lai piedalītos nodarbībā  nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība, visas kustības iespējams piemērot jebkura individuālajām vajadzībām.

 

NB! Uz katru Pound® nodarbību iepriekš jāreģistrējas  e-pastā keiunurmela@gmail.com vai Facebook lapā: „ZUMBA & POUND Valgas“. Vietu skaits ir ierobežots!

 

Zumba® ir Latīņamerikas iedvesmota deju fitnesa nodarbība, kas apvieno Latino un starptautisku mūziku un deju kustības dinamiskā, aizraujošā un efektīvā sistēmā. Nodarbības laikā tiek izdejoti salsas, meringue, bachata, cumbia, hip-hop u.c. deju ritmi. Lai veiksmīgi kustētos nav vajadzīgas priekšzināšanas. Latīņamerikas ritmu iedvesmotas, viegli apgūstamas, kalorijas dedzinošas, fitnesa-deju nodarbības Zumba® rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina kustēties gan nedejotājus, gan tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu treniņos.

 

Uz nodarbībām, lūdzam, uzvilkt ērtu sporta apģērbu un līdzi paņemt iekštelpu treniņiem piemērotus apavus, ūdens pudeli un labu garastāvokli!

 

Projekts notiek ar Valgas apriņķa pašvaldību apvienības līdzfinansējumu un notiks līdz 2020. gada janvāra beigām. Projektu vada Valgas pagasta pašvaldība sadarbībā ar Valgas apriņķa profesionālo izglītības centru. Papildus nodarbībām, projekta ietvaros, notiks arī bezmaksas lekcijas par veselīgu uzturu. Projekta mērķis ir veicināt jauniešu un pieaugušo veselību, piedāvājot sportiskas aktivitātes un veicinot izpratni par veselīgu uzturu.

 

Infomāciju sagatavoja un iztulkoja:

Laura Gredzens

Valgas apriņķa pārvaldes

projektu vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.