07.12.2021
Dvīņu pilsētas veikalā "Selver" veikta vērienīga renovācija

Pamatīgu rekonstrukciju piedzīvojis tīkla "Selver" veikals Valgā – tagad tam ir jauns interjers un tehniskās sistēmas, kā arī ieviesta moderna koncepcija. Turklāt, ieviešot tehnoloģiskos jauninājumus, "Selver" samazinās veikala enerģijas patēriņu līdz pat trešdaļai.

 

"Veicot Valgas "Selver" renovāciju, izmantojām jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, lai panāktu pēc iespējas videi draudzīgāku risinājumu. Valgas "Selver" atvērām uzņēmuma pirmajos desmit darbības gados – tagad atjaunotais veikals iepirkšanās pieredzi pierobežas pilsētā pacels pilnīgi jaunā līmenī. Latvijas robežai tuvākajā Igaunijas lielveikalā gaidām gan vietējos pircējus, gan dienvidu kaimiņus, kuri novērtē labāko apkaimē pieejamo Igaunijas ražotāju preču piedāvājumu klāstu," stāsta "Selver" valdes locekle Kristi Lompa.

 

Viss veikala apgaismojums gan ēkas iekštelpās, gan fasādē nomainīts uz LED tehnoloģijās balstītu sistēmu. Veikala interjers rekonstrukcijas gaitā ieguvis pilnīgi jaunu izskatu, nomainītas mēbeles un tehnika. Arī tās izvēles pamatā bija videi draudzīgi risinājumi. Viss saldēšanas iekārtu klāsts tika nomainīts uz CO2 bāzes saldēšanas sistēmu, kas ļauj ietaupīt aptuveni par piektdaļu vairāk enerģijas nekā līdz šim. Savukārt ledusskapju radītais atlikušais siltums tiek ievadīts mājas ventilācijas sistēmā, lai sildītu ēku un patēriņa ūdeni.

 

Veikala biroja daļā "Selver" izmēģinās vismodernākās viedās tehnoloģijas, kas ieslēdz vai izslēdz apgaismojumu atkarībā no tā, vai telpā kāds atrodas vai nē. Turklāt sistēma pielāgo gaismas intensitāti atbilstoši telpā iespīdošajam dienasgaismas daudzumam.

 

Ieviešot visus tehnoloģiskos jauninājumus, "Selver" samazinās veikala enerģijas patēriņu līdz pat trešdaļai.

 

Valgas "Selver" veikala klāstā ir vairāk nekā 17 000 preču veidu, plaša vietējo mazo ražotāju produkcijas izvēle, gaļas lete ar Igaunijā tapušo produkciju, zivju lete, "Selver" beķerejas ("Selveri Pagar") svaigie un gardie izstrādājumi, kā arī bagātīgs "Selver" virtuves ("Selveri Köök") iemīļoto gatavo maltīšu un svētku galda ēdiena piedāvājums.

 

Valgas "Selver" un Latvijas robežu šķir tikai 50 metri – tas ir lielākais Latvijas robežai tuvākais veikals, kas ir ļoti populārs gan vietējo, gan latviešu pircēju vidū. Valgas "Selver" pieder akciju sabiedrībai "Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS". Valgas veikals kā "Selver" tīkla 16. veikals tika atvērts 2005. gada 15. septembrī, tā tirdzniecības platība ir 1300 m2.

 

Ēkā papildus veikalam "Selver" atrodas arī sadzīves elektronikas veikals "Euronics", picērija "Pizza Kiosk", aptieka "Terve Pere Apteek", ziedu veikals "Bellis", apavu un apģērbu veikals "Weekend", optikas veikals "Instrumentarium", apdrošināšanas pārstāvniecība "Iizi", lombards "Luutari", aksesuāru veikals "Goldfix", veikals veipotājiem "Easysmoke" un pakomāts "Itella Smartpost".

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

"Selver" sabiedrisko attiecību vadītājs


Rivo Veski

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.