29.05.2018
Valgas “Goda pilsonis 2018” daktere Ērika Kaša

Ar Valgas pagasta pašvaldības domes lēmumu Valgas “Goda pilsonis 2018” ir ilggadējā daktere Ērika Kaša, kas 20 gadus strādājusi Valgas slimnīcas ginekoloģijas nodaļā, tas ir no 1998. gada 2. februāra.

 

Ērikas Kašas ieguldījums darbā ir ievērojams. Šo gadu laikā viņa pieņēmusi vairāk nekā 1000 dzemdības, veikusi daudzas ginekoloģiskās operācijas. Pateicoties viņai un viņas milzīgajai pieredzei, Valgas slimnīcas ginekoloģijas nodaļu pazīst, un atzīst arī Latvijas iedzīvotāji – daudzi viņas pacientes nākušas no Latvijas.

Dakterei Kašai piemīt liela atbildības sajūta un empātijas spēja.

 

Līdz ar titulu Ērika Kaša saņems “Rāts medaļu” (Raemedal) un naudas prēmiju. Viņas vārds tiks ierakstīts Valgas pilsētas Goda Grāmatā.

 

Valgas goda pilsoņa tituls ir pilsētas augstākais apbalvojums, un tas tiek piešķirts personai kā cieņas apliecinājums par Valgas pilsētai sniegtiem īpašiem nopelniem.

 

Daktere Ērika Kaša tiks godināta svētdien, 10. jūnijā , plkst. 16.00 Valgas Jāņa baznīcā dvīņu pilsētas svētku svinīgajā koncertā. Viņu apsveiks Valgas pagasta domes priekšsēdētaja Külliki Siilak un valdes priekšsēdētājs Margus Lepiks.

Koncertā uzstāsies Valgas un Valkas mūzikas skolu audzēkņi un pasniedzēji, un jauktais ansamblis „Spiréa“.

 

Ē.Kašu nominācijai izvirzīja Valgas slimnīca. Valgas pilsētas goda pilsoņa titulu piešķir no 2005. gada.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.