12.02.2018
Valkas pilsētā siltums ir atjaunots

Naktī no 10. uz 11. februāri vairākos Valkas dzīvokļos iedzīvotāji konstatēja, ka ir vēsi radiatori un nav siltā ūdens. Tas skaidrojams ar to, ka pilsētas siltuma piegādātājiem – SIA “Enefit power and heat Valka” bija radušās problēmas ar kurināmā materiāla – šķeldas kvalitāti, tāpēc kritās dūmgāžu temperatūra katlā.

               

SIA “Enefit power and heat Valka” valdes locekle Nadežda Korņējeva -  Krūmiņa skaidro, ka šāda ārkārtas situācija ir izveidojusies pirmo reizi sešos gados.  Sagatavotā šķelda, ilgstoši stāvot lietavās un pēkšņi uznākot divpadsmit grādu salam, bija sasalusi ledū, kas arī radīja šo ārkārtas situāciju.  Kurināšana ar šādas kvalitātes kurināmo, ne tikai nedod siltumu, bet ir arī bīstama, jo tai uzkarstot, veidojas pārāk liels tvaiks.

               

Šobrīd situācija ir normalizējusies un ir stabila, skaidro valdes locekle. Abas katlu mājas ir sadalījušas siltuma padevi, un no Raiņa ielas katlu mājas izejošā temperatūra jau šobrīd ir sasniegusi 80 grādu. Arī mikrorajonā radiatoriem ir jābūt jau siltiem.

               

SIA “Enefit” atvainojas iedzīvotājiem par radušos situāciju un, ņemot vērā gūto pieredzi, turpmāk nodrošināsies, lai nākotnē tāda ārkārtas situācija vairs neatkārtotos.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Zane Brūvere

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.