07.05.2019
Skaista ēka meklē saimnieku!

Valkas novada Zvārtavas pagastā, skaistā tēlainā vietā uz viena no Zvārtavas pakalniem slejās Ozolu skolas ēka.  Kā liecina ekspertu vērtējums, tad Skolas atrašanās vieta nav izvēlēta nejauši. Enerģētiski tā atrodas ļoti pozitīvi lādētas enerģijas laukā. Par to liecina arī Skolas parkā augošie koki. Skaistā vieta, lauku klusums ir pilnīgs pretstats ierastajai pilsētas kņadai. Senajos kokos vasarās skan putnu dziesmas un gleznainā ainava veicina radošu domu un fantāziju rašanos.

 

Nedaudz no vēstures: 1911. gadā durvis vēra Cirgaļu pagasta otrās pakāpes pamatskola, bet 1945. gadā Otrā pasaules karā cietusī ēka tika rekonstruēta. Otru rekonstrukciju skolas ēka piedzīvoja 2008. gadā, kad skolai tika nomainīti logi, jumts un veikti plaši iekšējie remontdarbi.

 

Ēka būvēta no laukakmeņiem un ir ļoti labi saglabājusies. Tai ir 3 virszemes stāvi un 1 pagrabstāvs. Kopā ēkā ir 48 telpas (ieskaitot plašo pagrabu) ar kopējo platību 895m2. Skolai ir savs asfaltēts piebraucamais ceļš, un vairākas palīgēkas, kā arī savs artēziskais urbums.

 

2019. gada 1. jūnijā Ozolu skola aizver durvis saviem šābrīža pēdējiem skolēniem un domās ver durvis jauniem Skolas saimniekiem. Valkas novada dome gaida potenciālos sadarbības partnerus, kuriem pievilcīgs ir lauku klusums, pozitīva enerģētika un skaista ainava, kuriem ir labas idejas par šīs ēkas izmantošanu. Perspektīvā tur var ierīkot gan viesnīcu, gan pansionātu, gan izglītības vai mākslas iestādi, vai arī realizēt tieši Jūsu sapni.

 

Ja Tev ir idejas, par Ozolu skolas ēku grupas attīstības perspektīvu, un Tu esi gatavs šo ēku apsaimniekot, tad mēs meklējam tieši Tevi!

 

Sīkāku informāciju par šīm ēkām un apsaimniekošanas nosacījumiem var uzzināt rakstot e-pastu uz novads@valka.lv

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.