Kultūra Pilsētas svētki
Balle bez robežām

Par godu Valkas - Valgas Dvīņu pilsētas 440. dzimšanas dienai - aicinām uz vasaras lielāko ballīti!

Piektdien, 7. jūnijā plkst. 19:00 pie Ramsi dzirnavām (Valgā) svinēsim svētkus kopā  "Balle bez robežām"!

Uz skatuves kāps:

  • Citi Zēni (LV);
  • Dj [Ex] da Bass (LV);
  • 2 Quick Start (EST);
  • Villemdrillem (EST);
  • Respekt (EST).

Īsi par Latvijas pārstāvjiem. Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajos radio singlos grupa “Citi Zēni” ir pēdējo gadu karstākais jaunums Latvijas popmūzikas pasaulē. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gs. popmūzikas dīvas, kuru eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls ir grupas “Citi Zēni” pamatā.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā: Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls/ saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Nepilnu trīs gadu laikā, kopš grupas dibināšanas brīža 2020. gadā, “Citi Zēni” ir saņēmuši Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” par dziesmu “Limuzīns uz krīta”, uzvarējuši šovā ”Muzikālā banka 2022” ar dziesmu ”Lieka štuka” un pārstāvējuši Latviju Eirovīzijā 2022 ar dziesmu ”Eat your salad”. Šīs dziesmas ir guvušas daudzu miljonu klausījumu platformās “Spotify”, “YoutTube” un populārajā ”TikTok”. 

Šī gada februāra beigās grupa "Citi Zēni" izdeva savu otro studijas albumu "Cits līmenis", bet martā koncettzālē "Palladium" notika grupas līdz šim lielākais, krāšņākais un nozīmīgākais lielkoncerts.

DJ [Ex] da Bass vārds Baltijas klubu kultūrā ir zināms jau vairāk nekā 25 gadus. Viņa kontā ir vairāki deju mūzikas hīti: “Riga Nights”, "Miami Freestyle", “Boring Games”, “Like A Melody”, “Love Is A Gift”, "Find My Way", "Fake", "Rising Up" un citi, kā arī viņš ir radījis vairākus klubos un radio stacijās bieži dzirdamus remiksus - tādus kā: “Love Injected”, “Heartbeat”, “Someone Who Needs Me”, “Line”, “Funny Girl”, '' Aijā", “Like I Do”, kas atzinīgi novērtēti arī ārpus Baltijas robežām. Viņš vēl arvien ir ne tikai viens atpazīstamākajiem un profesionālākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš Arēnā Rīga iesildīja pašu David Guetta un festivālā Weekend Festival Baltic trīs gadus pēc kārtas pārstāvēja Latviju, bet arī piektdienu radio SuperHits šova Klubu Klasika vadītājs (pirms tam 18 gadus veidoja raidījumu EHR Party Service), atraktīvā mūziķu trio 3Live Project dalībnieks, pasākumu organizators, producents un autosportists.

Uz tikšanos pilsētas svētkos!

Biļetes pieejamas Biļešu servisā vai uz vietas Valgas kultūras un interešu centrā.

IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ LĒTĀK! Biļetes cena iepriekšpārdošanā - 18 EUR. Pasākuma dienā - 20 EUR.

Balle bez robežām

Dace Pūce

Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciāliste
dace.puce [at] valka.lv