Kontakti

bjc [at] valka.lv

Atrašanās vieta

Semināra iela 27, Valka, LV – 4701, Valkas novads.

Sīkākā informācija pie programmu vadītājiem un Valkas novada BJC “Mice”:

Adrese – Semināra iela 27, Valka, LV-4701, mob.tālr.  +371 26423172 vai rakstiet bjc@valka.lv

Lūgums sazināties ar programmu vadītājiem no plkst.10:00 līdz plkst.18:00 darba dienās.

Darbinieki

Kristīne Ganiņa

Bērnu un jauniešu centra MICE direktore
kristine.ganina [at] valka.lv

Tija Bērtiņa

Bērnu un jauniešu centra MICE izglītības speciāliste
tijonis [at] inbox.lv

Dace Kaņepe

Bērnu un jauniešu centra MICE sekretāre - arhivāre
dace.kanepe [at] valka.lv

Pirmskolas tautas deju kolektīvs “Saulstariņi”, 5 - 7 gadi, vadītāja Skaidra Smeltere, k/m Gita Plūmīte

Darbojas - Valkas pirmsskolas izglītības iestādē, Puškina ielā 10, Valkā

Pirmskolas tautas deju kolektīvs “Kamoliņš”, 3 - 4 gadi, vadītāja Inga Eglīte

Darbojas - Valkas pirmsskolas izglītības iestādē, Ausekļa ielā 44, Valkā

Pirmskolas tautas deju kolektīvs “Dzīpariņš”, 5 – 6 gadi, vadītāja Inga Eglīte

Darbojas - Valkas pirmsskolas izglītības iestādēAusekļa ielā 44, Valkā

Pirmskolas tautas deju kolektīvs “Mazie ģimnāzisti”, 5 - 7 gadi, vadītāja Inga Eglīte

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā

Tautas deju kolektīvs “Vainadziņš” jaunākā grupa, 1.- 3.klase, vadītāja Inga Aleksejeva, k/m Tija Bērtiņa

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (Pirmdienās plkst.18:00-19:00 un trešdienās plkst.17:00-18:00, BJC zālē)

Tautas deju kolektīvs “Vainadziņš” vecākā grupa, 4.- 6.klase, vadītājs Rolands Rastaks, k/m Tija Bērtiņa

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā. (Trešdienās - skolas zālē)

Tautas deju kolektīvs “Vendīgs”, 7.-12. klase, vadītāja -Vineta Skutāne, k/m Tija Bērtiņa

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Raiņa ielā 28A, Valkā. (Pirmdienās un trešdienās - skolas zālē)

Tautas deju kolektīvs “Rikanda”, 1.-4. klase, vadītāja Edīte Polakena

Darbojas - Ērģemes pamatskolāĒrģemē, Ērģemes pagastā

Akrobātisko deju grupa Cheer Valka” kids, /Karsējmeitenes jaunākā grupa/ 1.-3.klase, vadītāja Alise Jūga

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (Ceturtdienas - BJC zālē)

Akrobātisko deju grupa Cheer Valka” juniors, /Karsējmeitenes vidējā grupa/ 4.-6.klase, vadītāja Alise Jūga

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (Ceturtdienas - BJC zālē)

Akrobātisko deju grupa Cheer Valka” adults, /Karsējmeitenes vecākā grupa/ 7. -12.klase, vadītāja Alise Jūga

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (Otrdienas no plkst.17:00-19:00- BJC zālē)

Ritmika pirmsskolā, vadītāja Inguna Kalniņa

Darbojas - Valkas PII, pirmsskolas grupa Mierkalnā, Mierkalna tautas namā, Zvārtavas pagastā

Ritmika pirmsskolā, vadītājs Atis Zariņš

Darbojas – Valkas PII, pirmsskolas grupa Vijciemā, Druvas, Vijciema pagastā

2.-4. klašu koris, vadītāja Ināra Vītola, k/m Tija Bērtiņa

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā

Vokālais ansamblis “Rūtiņas”, vadītāja Ināra Vītola

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā

Jauktais koris “Cimzes kods”, 7.- 12. klase, vadītāja Inese Niklaviča, k/m Andris Niklavičs

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (Trešdienās un piektdienās)

Vokāli – instrumentālo ansambļu darbnīca, 7.-12.klase, vadītāja Keitija Dzalba

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā.

Vokālais ansamblis, 1.-4.kl., vadītāja Gita Plūmīte

Darbojas - Ērģemes pamatskolāĒrģemē, Ērģemes pagastā

Vokālais ansamblis, 5.-9.kl., vadītāja Gita Plūmīte

Darbojas - Ērģemes pamatskolāĒrģemē, Ērģemes pagastā

Jaunais amatnieks, 4.- 5. klase, vadītājs Andrejs Mārtiņš Rācenis

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā. (Otrdienās mācību darbnīcā - pagrabstāvā)

Bērnu un jauniešu aušanas pulciņš “Atspolītes”, 1.–12. klase, vadītāja Ārija-Dzintra Tomiņa

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā  (Trešdienās - BJC 1.stāvā)

Dizaina darbnīca “Krāsainās pērlītes”, 5.- 9. klase, vadītāja Diāna Kuplā

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā

Radošā darbnīca “Floristika, lelles, dāvanas", 1.-12. klase, vadītāja Rudīte Gromule

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā

Polimērmāla darbnīca, 1.–12. klase, vadītāja Rudīte Gromule

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā

Radošie rīti, pirmsskola – 9. klase, vadītāja Daiga Soloveiko-Lazdiņa

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā

Zīmēšanas un gleznošanas  pulciņš “Radi”,  no 5 līdz 18 gadiem, vadītāja Anda Sīmane - Gudriniece

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā

Dizaina darbnīca un floristika, 1.-9. klase, vadītāja Gundega Jurševska

Darbojas - Ērģemes pamatskolāĒrģemē, Ērģemes pagastā

Teātra pulciņš “Spēlējam teātri!”, 4. klase, vadītāja Gunta Aire

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā

Teātra mākslas un teātra sporta pulciņš “Vienradži”, 1.-9. klase, vadītāja Līga Šnuka

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (Piektdienas no plkst.16:00-18:00 - BJC zālē)

Teātris un teātra sports, 1.-9. klase, vadītāja Baiba Karpova

Darbojas - Ērģemes pamatskolāĒrģemē, Ērģemes pagastā

Elektronika – robotika, 7.-12. klase, vadītājs Valdis Jerums

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Raiņa ielā 28A, Valkā

LEGO robotika, ” Mazie ģimnāzisti”, vadītāja Ance Else

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā

LEGO robotika, 2. klasei, vadītāja Zane Mīļā

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā

Datorika, 1.-4.klase, vadītāja Baiba Ozola

Darbojas - Ērģemes pamatskolā, Ērģemē, Ērģemes pagastā

 

11.Valkas mazpulks, 1.-9. klase, vadītāja Viktorija Maļukova

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (Ceturtdienās plkst.15:00 - BJC 3.stāvā)

987. Ērģemes mazpulks, vadītāja Ilze Pētersone

Darbojas - Ērģemes pamatskolāĒrģemē, Ērģemes pagastā

239. Kārķu mazpulks, vadītāja Ilze Pētersone

Darbojas -  Kārķu skolā, Kārķos, Kārķu pagastā

367. Vijciema mazpulks, vadītāja Anita Lotiņa

Darbojas -  Vijciema amatniecības centrā, “Druvas”, Vijciemā, Vijciema pagastā

Jaunais uzņēmējs, 7.-12. klase, vadītāja Guntra Gaidlazda

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Raiņa ielā 28A, Valkā

213. Valkas jaunsargu vienība, vecumā no 10 līdz 21 gadiem (ieskaitot), instruktors Ingus Auziņš

Darbojas - Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona rotas atbalsta punktā,

Rūjienas ielā 3B, Valkā. (Ceturtdienās – atbalsta punkta 2.stāvā zālē)

Vispārējā fiziskā sagatavotība un ugunsdzēsības sports, 10.-12.klase, vadītājs Artūrs Beiša

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā un Valkas ugunsdzēsēju depo, Vienības gatve 11, Valka

Cirka studija “Smaids”, 3 - 6 gadi (jaunākā grupa), 1.- 4.klase (vecākā grupa), vadītāja Ludmila Nevetšerja

Darbojas - BJC “Mice”, Semināra ielā 27, Valkā. (no septembra vidus, pirmdienās- BJC zālē)

ZBR Jaunie reindžeri – Valka,  no 9 līdz 16 gadiem, vadītājs Jānis Gudrinieks. (No septembra vidus)

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā un tiek plānotas āra nodarbības. (Mācību darbnīcā - pagrabstāvā)

Jaunie satiksmes dalībnieki, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 4.klašu skolēni, vadītājas Dace Januševska un Gunta Aire

Darbojas - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, Ausekļa ielā 5, Valkā (4.klašu klases telpās)

Riteņbraukšana, 4.-9.klase, vadītājā Agija Reiniece

Darbojas - Ērģemes pamatskolā, Ērģemē, Ērģemes pagastā

Brīvā laika spēles, no pirmsskolas līdz 9. klasei, vadītājs Artūrs Feodorovs

Darbojas - Ērģemes pamatskolā, Ērģemē, Ērģemes pagastā