2020.gadā Valkas novada dome ir piešķīrusi 2000 EUR finansējumu Grantu programmai “Attīsti uzņēmējdarbību Valkas novadā!”, kas plānota Valkas novadā reģistrēto mazo un vidējo uzņēmumu projektu uzņēmējdarbības attīstībai un fizisko personu projektu uzņēmējdarbības uzsākšanai līdzfinansēšanai.

Finansējumam ir definēts izlietojuma mērķis: izbraukuma ēdināšanas – tirdzniecības pakalpojuma sniegšana.

Maksimālā pašvaldības līdzfinansējuma summa vienam projektam ir EUR 2000.

Konkursa pieteikumus var iesniegt no izsludināšanas brīža līdz 2020.gada 15.aprīlim.

Ja rodas jautājumi par Grantu programmu vai iesniedzamo dokumentu sagatavošanu, esiet laipni gaidīti 9.kabinetā, Beverīnas ielā 3, Valkā vai rakstiet, zvaniet: kontaktpersona jautājumos par Grantu programmu “Attīsti uzņēmējdarbību Valkas novadā!” :

Gunta Smane

Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāja vietniece
gunta.smane [at] valka.lv

Aicinām iesniegt  projektu pieteikumus Grantu programmai “Attīsti uzņēmējdarbību Valkas novadā!” 1.kārtā

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Valkas novadā, Valkas novada dome jau ceturto gadu atbalstīs ar līdzfinansējumu Valkas novadā reģistrēto mazo un vidējo uzņēmumu projektus uzņēmējdarbības attīstībai un fizisko personu projektus uzņēmējdarbības uzsākšanai Grantu programmas “Attīsti uzņēmējdarbību Valkas novadā!” ietvaros.

Kopējais pašvaldības piešķirtais finansējums 2019.gadā plānots EUR 5 000. Maksimālā pašvaldības līdzfinansējuma summa vienam projektam ir EUR 1000.

Konkursa pieteikumus var iesniegt no izsludināšanas brīža līdz 2019.gada 15.maijam.

Konkursa nolikumu, projektu pieteikuma veidlapu un informāciju par konkursa norisi var saņemt mājas lapā internetā http://www.valka.lv/Uzņēmējiem.

Kontaktpersona jautājumos par Grantu programmu “Attīsti uzņēmējdarbību Valkas novadā!”:

Gunta Smane

Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāja vietniece
gunta.smane [at] valka.lv