Pašvaldība
14. novembrī Kārķos notiks atjaunotā reģionālā autoceļa Valka – Rūjiena (P22) seguma atklāšanas pasākums

Nepilnus divus mēnešus reģionālā autoceļa Valka – Rūjiena (P22) posmā no Kārķiem līdz Naukšēniem notika aktivi būvdarbi – atjaunots ceļa segums, noņemti apaugumi ceļa nomalēm, atjaunota ceļu nodalošā "saliņa" ciemata centrā Kārķos, sakārtota autobusu pietura un veikts remonts tiltam pār Ķires upi u.c, darbi.  Pasūtītājs:  AS "Latvijas Valsts ceļi", būvuzraudzība SIA "Ingway" un darbus veica SIA “Limbažu ceļi” par līgumcenu 1747240 EUR (ar PVN).

Jātzīmē, ka pie asfalta šis ceļa posms tika 2015. gadā, kas bija nozīmīgs notikums Ziemeļvidzemes mērogā, jo šīs ceļš savieno ne tikai Kārķu un Naukšēnu pagastus, bet arī Valkas un Valmieras novadu.  Mēs kā pašvaldība un iedzīvotāji to ļoti novērtējam – bija labi, tagad būs vēl labāk! Labs ceļš ir izaugsmes nosacījums, tas dod ne tikai sakoptības sajūtu, bet arī apziņu, ka varam augt. Pa šie gadiem esam spējuši šeit attīstīt ražošanu un notiksi vietas izaugsme - Latvijas simtgades gadā pat piedzīvojot iedzīvotāju skaita pieaugumu. Sen izteiktie vārdi – "tie pēdējie būs pirmie" šķiet gluži par mums.

Lai teiktu paldies tiem, kas ieguldījuši darbu un novērtētu paveikto pirmdien, 14. novembrī pulksten 13.00  Kārķos (pie tautas nama) notiks atjaunotā seguma atklāšanas pasākums.

Aicinām jūs pagodināt ar savu klātbūtni atklāšanas pasākumā un piedalīties "dzelzs rumaku" kopīgā parādes braucienā no Kārķu tautas nama līdz Naukšēnu pagastam (Zaķu krustam).

Foto:

Sandra Pilskalne;
Edgars Eglītis.

Informāciju un foto sagatavoja:

Pēteris Pētersons

Ērģemes un Kārķu pagasta pārvaldes vadītājs
peteris.petersons [at] valka.lv