Sports Vijciema pagasts
Aizvadot rezultatīvu 2. trešdaļu, vijciemieši pārspēj HK Smiltene’09.

Sestdien, 25.februārī Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Valmieras čempionāta hokejā 1. līgas spēle starp HK Vijciems un HK Smiltene 09. Kā jau tas novērojams 1. līgas mačos, hokejs ir ātrs un aizraujošs. Pēc pamatturnīra atlases, pirmajā līgā atlasītas 4 spēcīgākās čempionāta komandas. HK WOLTEC, HK Ledus Vilki, HK Vijciems un HK Smiltene 09.

Ritot spēles jau desmitajai minūtei, pēc Vladislava Ņikiforova piespēles, precīzs bija Klāvs Bošs panākot 1:0 vijciemiešu labā.

2.trešdaļa aizritēja HK Vijciems zīmē. Jau trešdaļas trešajā minūtē pēc Laura Danča piespēles, pie pirmā panākuma mačā tiek Artis Ozoliņš. Rezultātā 2:0. Pēc HK Smiltene spēlētāja noraidījuma pie vārtu guvuma vairākumā tiek Mikus Kuprišs - 3:0. Minūti vēlāk skaists solo gājiens izdodas Vladislavam Ņikiforovam un uz tablo jau 4:0. Sajutuši vārtu "garšu" vijciemieši turpina intensīvi uzbrukt, kas pēc Arta Ozoliņa piespēles rezultējas ar Kristiāna Kalniņa vārtu guvumu panākot jau 5:0. Trešdaļas izskaņā, pēc Laura Danča piespēles, Klāvs Bošs tiek pie 2.vārtu guvuma panākot graujošu 6:0.

3. periodu smiltenieši sāk apņēmīgāk, kas arī vainagojās ar rezultātu 6:1. Pēc dažām minūtēm Artis Ozoliņš, pēc Mikusa Kupriša piespēles iemet otros vārtus un atkal panāk 6 vārtu pārsvaru. Spēlei kļūstot asākai un nervozākai, vairojas arī noraidījumi. Īpaši HK Smiltenes sastāvā izcēlās Uģis Melbārdis, saņemot 12 minūšu noraidījumu par rupjību. Spēles nogalē smiltenieši gūst vēl vienus vārtus, tomēr vairākumu izdodas realizēt vijciemiešiem, kad pēc precīzas Klāva Boša piespēles, punktu pieliek Andris Esīte 8:2.

Izcils sniegums vijciemiešu vārtos padevās Edgaram Elstiņam, tiekot galā ar 33 no 35 pretinieku metieniem.

Ivars Veits smilteniešu vārtos atvaira 21 no 29 metieniem.

Otrajā aplī vijciemiešiem atlikusi vēl viena spēle pirms izslēgšanas turnīra. Šobrīd HK Vijciems atrodas kopvērtējuma 2.vietā.