Lielais Labdarības Robežtirgus
Bērnu deju kolektīvs tautas tērpos
Foto: D. Pūce

Sestdien, 11. maijā, dvīņu pilsētā Valkā/Valgā jau divdesmito reizi norisinājās Lielais Labdarības Robežtirgus.

Visas dienas garumā vairāk kā 12 000 apmeklētājus priecēja ne tikai tirgošanās, bet arī plaša kultūras programma un dažādas atrakcijas kā lieliem, tā maziem.

Robežtirgus aktivitātes sākās jau no paša rīta, kad vairāk kā 350 tirgotāju no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pirkt gribētājiem piedāvāja plašu klāstu ar pārtikas gardumiem, stādiem, amatniecības precēm, kā arī rūpniecības precēm. Tirgū piedalījās gan lieli, gan mazi tirgotāji, zemnieku saimniecības, individuālie komersanti un jaunieši.

Pasākuma vietā bija iespējams ne tikai nopirkt visu ko sirds kāro, bet arī piedalīties dažādās atrakcijās un aktivitātēs. Piedāvāto atrakciju klāstā bija izjādes ar ponijiem, elektroauto bērniem, piepūšamās atrakcijas, zinātnes teātra šovs, meistarklases un radošās darbnīcas, Valkas Rotary kluba rīkotā labdarības loterija, BBQ konkurss, Jauniešu tirgus, Amerikas auto parāde un izstāde, diskotēka un citas aktivitātes.

Šogad Lielā Labdarības Robežtirgus laikā pēc vairāku gadu pārtraukuma aizvadījām jestru aktivitāti – Umurkumuru. Rāpšanās stabā pēc pārsteiguma balvām norisinājās pacilātā garastāvoklī un pulcēja plašu skaitu drosminieku.  Šī noteikti būs jauna tradīcija arī turpmāk!

Lai nepalaistu garām Latvijas hokeja izlases pirmo spēli 2024. gada Pasaules čempionātā pret Poliju, Dvīņu pilsētas centra laukumā bija uzstādīts lielais ekrāns. Tur pat ēdinātāji ar svaigi ceptiem mielastiem un atspirdzinošiem dzērieniem parūpējās, lai hokeja faniem spraigajai spēlei nebūtu jājūt līdzi tukšā dūšā. Notikumiem bagāto dienu noslēdzām ar ballīti Valgas – Valkas Dvīņu pilsētas centra laukumā kopā ar "Radio TEV" dīdžeju Tomu Polakenu.

Paldies pasākuma organizatoriem, tirgotājiem, kultūras kolektīviem, brīvprātīgajiem un apmeklētājiem par neaizmirstamo notikumu!

Uz tikšanos nākamgad!

Lielais Labdarības Robežtirgus
Robežtirgus Amerikas spēkratu izstāde
Robežtirgus kultūras un citas aktivitātes

Ivo Leitis

Sabiedrisko attiecību speciālists
ivo.leitis [at] valka.lv