Ņemot vērā laikapstākļus un ūdenstilpju faktisko ledus stāvokli un meteoroloģiskās prognozes, 2026.gada 3.februārī Valkas novada pašvaldība ir izdevusi rīkojumu par 2025.gada 27.novembra rīkojuma “Par publisko ūdenstilpju nedrošā ledus laika periodu Valkas novadā” atcelšanu.
Tas nozīmē, ka iepriekšminētais rīkojums, kas aizliedza iedzīvotājiem atrasties uz Valkas novada teritorijā esošo publisko ūdenstilpju ledus, ir zaudējis spēku.
Neskatoties uz to ka, iedzīvotājiem vairs nav aizliegts atrasties uz publisko ūdenstilpju ledus, aicinām būt uzmanīgiem un izturēties atbildīgi pret savu un citu drošību.
Pirms jebkādām aktivitātēm uz ledus, piemēram, zemledus makšķerēšanas, aicinām izvērtēt aktuālākās meteroloģiskās prognozes un konkrētās ūdenstilpes ledus biezumu. Ar motorizētiem transportlīdzekļiem uz ledus atrasties nerekomendējam!