Veselība

Brīvprātīgo kustība #vieglipalīdzēt un Latvijas Pensionāru federācija vienojas kopīgā kampaņā “Palīdzi sev. Palīdzi citam.” Kampaņas mērķis ir iedrošināt seniorus pieņemt lēmumu sevi pasargāt un vakcinēties pret Covid-19 vīrusu. 

Kampaņas “Palīdzi sev. Palīdzi citam” mērķis ir iedrošināt seniorus, jo īpaši, šaubīgos pieņemt lēmumu vakcinēties pret Covid-19 pēc iespējas ātrāk. Kampaņas laikā sadarbībā ar Latvijas Pensionāru federāciju un vietējām senioru organizācijām tiks apzvanīti Latvijas seniori visā Latvijā, atbildēts uz jautājumiem par vakcināciju un palīdzēts senioriem pieņemt lēmumu sevi pasargāt un vakcinēties.

 

Kampaņas atklāšanas pasākums norisināsies pirmdien 1. novembrī no plkst. 11.00 līdz 12.15 Zoom platformā (pieejas saite tiks nosūtīta dalībniekiem pēc reģistrācijas). Reģistrācija pasākumam.

Pasākuma programma:

Pasākumu vadīs žurnālists Aidis Tomsons.

  • 11.00 Ievads
  • 11.05 Veselības ministra Daniela Pavļuta uzruna
  • 11.10 Kā iedrošināt vakcinēties cieņpilni? Psiholoģe Diāna Zande
  • 11.40 Praktiskais atbalsts. Brīvprātīgo kustības #vieglipalīdzēt pārstāvji
  • 11.55 Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētājas Aijas Barčas uzruna
  • 12.00 Labās gribas vēstnieka Profesora Anatolija Danilāna iedrošinājums

Kampaņa “Palīdzi sev. Palīdzi citiem” ilgs līdz 15. novembrim un noslēgsies ar svinīgu ceremoniju tiešsaistē valsts svētku priekšvakarā – 17. novembrī. Paredzēta arī aktīvāko senioru organizāciju un senioru apbalvošana.


Informāciju sagatavoja:

Miks Celmiņš
Brīvprātīgo kustības #vieglipalīdzēt pārstāvis