Sports
Kārķu pagastā aizvadītas piedzīvojumu sacensības “Mamutu medības 2023”

Svētdien, 12.februārī pulksten 6.00 no rīta Valkas novada Kārķu pagastā noslēdzās deviņu stundu ilgas ekstrēmas sacensības "Mamutu medības 2023", kas bija arī sacensību 20. jubilejas pasākums (katru gadu tas notiek citā Latvijas vietā). 

Paldies organizatoriem biedrībai "Jaunie vanagi", ka šogadpar norises vietu tika izvēlēta Kārķi! Tas mūsu pagastā jau veselu nedēļu ienesa prieku, azartu un jaunību! Sacensībās startēja 21 komanda, kuras dalībnieki bija no ļoti daudzām Latvijas vietām. Pavisam bija 16 kontrolpunkti - komandām bija jāizpilda astoņos lielajos konrolpunktos 2 uzdevumi, kā arī vēl bija 8 mazie kontrolpunkti ar uzdevumiem, kur varēja iegūt papildus punktus. Visi sagatavotie uzdevumi bija ļoti interesanti un azartiski, piemēram, nobrauciens pa trosi pāri "Mierkalnu" karjeras ūdenskrātuvei, viens no uzdevumiem bija arī jāpilda dalībniekam esot āliņga ūdenī atvērt lādi un izpildot tās uzdevumus, tad vēl bija arī šaušana pa mērķi z/s "Jasmīni" šautuvē. Ļoti interesanti uzdevumi bija arī skaisti izgaismotajā Veckārķu pilī, Spiģu alā u.c. kontrolpunktos. Vienā no sacensību komandām strartēja arī kārķēniete Baiba Veinberga. 

Ceram, ka šis pasākums rosinās arī mūsu puses sportiskos, stipros un azartiskos jaunos cilvēkus piedalīties nākamā gada sacensībās! Paldies ikvienam, kurš iesaistījās, lai Kārķu pagastā sacensības būtu izdevušās! 

Foto: Jānis Priedītis 

Informāciju sagatavoja:Sandra Pilskalne 

Piedzīvojumu sacensības “Mamutu medības 2023” Kārķu pagastā (J.Priedītis)