Pašvaldība
Pagarinām iespēju Valkas pilsētas privātmāju iedzīvotājiem pieteikties lapu savākšanai līdz 4. novembrim

Ņemot vērā lielo atsaucību, Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa pagarina termiņu pilsētas privātmāju iedzīvotājiem pieteikties lapu izvešanai. Aicinām privātmāju iedzīvotājus pieteikties līdz šīs darba nedēļas beigām - 4.novembrim.

Iedzīvotāji aicināti iegādāties ZAAO kubīgos maisus, kuros var salikt sagrābtās lapas. Maisi jāiegādājas ZAAO EKO laukumā Austras ielā 10, Valkā. Viena maisa cena - 7.90 EUR. Svarīgi, ka maisi netiek pārpildīti līdz pašām malām, lai tehnika var tos pacelt aiz speciālajiem rokturīšiem. Pēc tam jāpiesaka sava adrese lapu izvešanai zvanot uz Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) tālruni +371 66954878, +371 28644365 vai +371 26442285.

Pēc adrešu apkopošanas tiks sastādīts grafiks, pēc kura vadoties Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa šos maisus iztukšotu un savāktu lapas. Pēc to iztukšošanas, maisi paliek to īpašniekiem atkārtotai lietošanai nākotnē. Vadoties pēc laikapstākļiem un saņemto pieteikumu skaita, lapu izvešanas laiks var tikt pagarināts.

Svarīgi! Maisos drīkst būt tikai lapas, tajos nedrīkst būt zari vai cita veida atkritumi. Lapu izvešanai paredzētos maisus lūgums nolikt pie pieteiktās adreses sētas vai īpašuma robežas pie ceļa.

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists