Sports
Sporta laureātu par mūža ieguldījumu Valkas novada sportā saņems Juris Kalniņš

Izvērtējot iesniegtos pieteikumus, esam apstiprinājuši pretendentus, kuri atbilstoši nolikumam saņems balvu “Sports laureāts 2022” : 

  • Andris Dainis, Aldis Dainis, Ivars Lācis, Mudīte Gerke, Aija Lāce, Katrīna Jaunslaviete-Kipure, Velohooligans/Ķeizari-1, Oskars Ārgalis, Renārs Ozols, Arnis Groza, Aivars Kristians Rullis, Klaids Maļcevs, Arnis Ozoliņš, Edgars Maļcevs, Andis Strumpe, Valkas novada šaha komanda, Krists Sakniņš, Lauris Krists Lūsis, Toms Rainers Feldmanis, Evelīna Breidaka, Evelīna Stūre, Imants Zvirbulis, Mārtiņš Jaunslavietis, Edwin Karpats, Ieva Vaļģe, Proxor Dobrovolski, Jānis Jaunslavietis, Anete Priedniece, Anna Kupča, Anete Zunte, Jānis Jaunslavietis, Aleksandr Boženetski, Laura Miglāne, Lelde Stūre, Jekaterina Soika, Ginta Miglāne.
  • Sporta laureātu par mūža ieguldījumu Valkas novada sportā saņems Juris Kalniņš.

Juris Kalniņš visiem sporta aprindās ir pazīstams kā Vijciema hokeja stūrakmens, kas jau ilgus gadus uztur hokeja tradīcijas Vijciemā. Sācis kā spēlētājs, bet nu jau vairāk ieņem menedžera lomu un nodarbojas ar organizatoriskajiem darbiem kluba labā.

Sporta jomā darba gaitas uzsācis uzreiz atgriežoties no dienēšanas armijā – 1982. gadā sākot darbu kā sporta metodiķis vietējā kolhozā. Strādājot sporta sfērā veicis arī virkni citus darbus novadā – bijis ugunsdzēsējs, skolotājs (gan sporta, gan mājturības), vieglās automašīnas un autobusa vadītājs. No 2004. gadā Vijciema pagasta padomē strādājis par sporta metodiķi, bet no 2009. gada Valkas novada izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļā par sporta organizatoru.

Juris aktīvi startē Valkas novada senioru komandā, Latvijas Sporta veterānu - senioru savienības organizētajās sporta spēlēs, kur izdevies izcīnīt medaļas lodes grūšanā, šķēpa un diska mešanā. Ar prieku atceras 1984. gada hokeja laukuma izveidi Vijciemā, kur hokeja pamatus apguvuši arī dēls un mazdēls, kuri nu jau iesaistīti Vijciema hokeja komandā.

Atgādinām, ka svinīgā sveikšanas ceremonija notiks 28. janvārī, plkst. 18:00, Valkas pilsētas kultūras namā, pieteikties – Māris (29424580). Pieteikšanās līdz 25.janvārim! Ja zāles ietilpība ļaus – nodrošināsim sēdvietas arī personām, kas vēlas apmeklēt tikai svinīgo pasākuma daļu.

Pēc pasākuma svinīgās daļas notiks balle ar grupu "Propellers". Ierašanās uz balli līdzi ņemot "groziņus". Lūgtajām personām ieeja bez maksas, pārējiem interesentiem - 5 eur no personas. 

Rezervēt galdiņu iespējams iepriekš piesakoties pa e-pasta adresi sports@valka.lv vai zvanot uz tel.nr. +371 29424580 (Māris Koops) līdz 25. janvārim.