Jaunatne Kultūra Valga
Attēls
Fotogrāfiju autori: Maria Shalimova, Jurijs Simonovs

17. februārī plkst.18:00 Valgas kultūras un interešu centrā norisināsies tradicionālais 29. studijas JOY ziemas koncerts “Sudraba sapņi studijas JOY ritmos”.

Pēdējo 6 mēnešu laikā studijas JOY pedagogu un audzēkņu komanda gatavo jaunu programmu!

Spilgti, krāsaini, stilizēti, dažādu deju žanru priekšnesumi; dziesmas igauņu, angļu, krievu, korejiešu, romu un itāļu valodās. Uz skatuves Valgā uzstāsies vairāk nekā 150 dalībnieku vecumā no 5 līdz 35+ gadiem: 9 deju kolektīvi, 3 vokālie ansambļi, 20 solisti. Koncerta ietvaros gaidāmi pārsteigumi un balvu izloze, kurā piedalīsies visas biļetes, kas iegādātas uz studijas JOY ziemas koncertu “Sudraba sapņi studijas JOY ritmos”.

Koncerta organizatori aicina ikvienu iejusties mākslas pasaulē, baudīt priekšnesumus un noticēt sapnim kopā ar studiju JOY!

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Valga kultūras un interešu centra kasē. Biļešu cena 10 EUR, pērkot 3 un vairāk biļetes, vienas biļetes cena 9 EUR.

Ziemas koncerts “Sudraba sapņi studijas JOY ritmos” ir īsti mākslas svētki! Esi kopā ar mums 17. februārī un izbaudi studijas JOY atmosfēru!

Attēls
Fotogrāfiju autori: Maria Shalimova, Jurijs Simonovs
Par JOY studiju:

Radošā studija JOY veiksmīgi darbojas kopš 1995. gada. Savas darbības laikā studijā JOY darbojušies vairāk nekā 5000 bērnu un jauniešu. Daudzi no viņiem kļuvuši par veiksmīgiem un sabiedrībā labi pazīstamām personībām. Studija JOY ieguvusi atzinību ne tikai Igaunijā, bet arī Eiropā un ārpus tās.