Sabiedrības ziņas
Sudraba Laimes karotītes atradušas savus īpašniekus

Skaistāk nekā maģiskais pieclapītis,
Ilgāk, nekā noturas saldrūgtā smarža,
Vairāk nekā pasaules ziedēšana,
Tas ir maigums,
Tas ir brīnums,
Tā ir mīlestība,
Kurai vārds ir – bērniņš.
Mans bērns.
/ Anita Anitīna/

11. jūnijā Valkas- Valgas pilsētas svētku ietvaros notika nu jau astotie Sudraba laimes karotīšu svētki, uz kuriem bija aicināti 60 iepriekšējā gada dzimušie Valkas novada bērni. Svētki pirmo reizi notika nevis Kultūras namā, bet ārā, Valkas- Valgas jaunajā centrā, skaistā, saulainā vasaras dienā.

Katram jaundzimušajam goda kūmas – Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Māra Zeltiņa pasniedza sudraba karotīti ar novada ģerboni un iegravētu bērniņa vārdu.

Novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis savā uzrunā uzsvēra, ka katrs novadā piedzimis bērns ir svētki un vēlēja visiem augt lieliem, veseliem un gudriem saviem mīļajiem un Valkas novadam par prieku!

Skaistās karotītes, kas speciāli šim pasākumam tika gatavotas Tallinas juvelieru fabrikā JUVEEL, ir no 925. proves sudraba. Ceram, ka tās vienmēr atgādinās ģimenēm , ka mazo cilvēciņu dzīves lielais ceļš sākās Valkas novadā!

Atgādinu, ka tās ģimenes, kuras nevarēja ierasties svētkos, aicinātas saņemt sudraba karotītes Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļā.

Visas fotogrāfijas no pasākuma var apskatīt un lejuplādēt.

 

Informāciju sagatavoja:

Māra Zeltiņa

Valkas novada 

Dzimtsarakstu nodaļas vadītaja