19.jūnijā sirsnīgus un mīļus mirkļus sarunās pavadījām kopā ar Zelta pāri – Līgu un Laimonu Beitikiem.
Novēlam labu veselību, saticību un možu garu! Lai nepazūd spēks turpmākajiem dzīves ceļiem un uz pavisam drīzu tikšanos dimanta kāzās!
19.jūnijā sirsnīgus un mīļus mirkļus sarunās pavadījām kopā ar Zelta pāri – Līgu un Laimonu Beitikiem.
Novēlam labu veselību, saticību un možu garu! Lai nepazūd spēks turpmākajiem dzīves ceļiem un uz pavisam drīzu tikšanos dimanta kāzās!