FacebookX / TwitterLinkedinThreads

19.jūnijā sirsnīgus un mīļus mirkļus sarunās pavadījām kopā ar Zelta pāri – Līgu un Laimonu Beitikiem.

Novēlam labu veselību, saticību un možu garu! Lai nepazūd spēks turpmākajiem dzīves ceļiem un uz pavisam drīzu tikšanos dimanta kāzās!

Zelta paris

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Pašvaldība Sabiedrības ziņas