Projektu aktualitātes
Uzsākta Valkas Novadpētniecības muzeja stāvlaukuma rekonstrukcija

Ir uzsākti Valkas Novadpētniecības muzeja stāvlaukuma rekonstrukcijas darbi. To ietvaros līdz jūnija beigām tiks paplašināta iebrauktuve no Cimzes ielas uz stāvlaukuma teritoriju un atjaunots stāvlaukuma segums. Rekonstrukcija tiek veikta, lai radītu iespēju pie muzeja piekļūt arī lielāka izmēra autobusiem.

Saskaņā ar iepirkumu, stāvlaukuma rekonstrukcijas darbus veic SIA „Limbažu ceļi” (darbu izmaksas - 12199,99 LVL, tai skaitā PVN), būvuzraudzību – SIA „PRO VIA” (230,43 LVL, PVN 22 % 50,69 LVL) un autoruzraudzību – SIA „Ceļu komforts” (230,43 LVL, PVN 22 % 50,69 LVL).

Muzeja stāvlaukums tiek rekonstruēts ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007 – 2013 projekta „Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu Via Hanseatica tūrisma maršruta izstrādē” ietvaros. Kopējais Valkas novada domes budžets projektā ir 31 889,89 EUR, no kura Igaunijas – Latvijas – Krievijas programmas finansējums ir 28 700,90 EUR vai 90%. Valkas novada domes līdzfinansējums sastāda 10 %, no kuriem 5 % ir valsts budžeta dotācija.

Šī projekta ietvaros aktivitātes notiek Via Hanseatica tūrisma maršrutā, kas savieno trīs valstis –Latviju, Igauniju un Krieviju no Sanktpēterburgas caur Narvu/Ivanovogorodu, Tartu, Valku/Valgu, Valmieru līdz Siguldai, uzsverot katras vietas unikalitāti un veicinot projekta teritoriju ilgtspējīgu attīstību.

Attēls

 

Papildus informācija