Kultūra
Dzintars Čīča

Valkas pilsētas kultūras namā 6. maijā plkst. 19.00 DZINTARA ČĪČAS 30 gadu jubilejas koncerta tūres “VAJAG TIKAI MĪLĒT!” noslēgums.

Valkā 6. maijā visā savā lielajā krāšņumā uzbangos 19. Lielais labdarības Robežtirgus.  Šī tirgus kultūras programmu Valkas pilsētas kultūras namā vainagos  tautā populārā  dziedātāja Dzintara Čīčas 30 gadu jubilejas koncerta tūres “VAJAG TIKAI MĪLĒT!” noslēgums.

“10 gadu vecumā viņš dziedāja "Raudāja māte" un "Tu esi vasarā". Šogad viņam ir 30, un vēl aizvien Latvijas klausītāji viņu mīl un dēvē par Dzintariņu. Jo estrādē cita tāda Dzintara nav, un viņš ir neizdzēšami iezīmējis savas likteņlīnijas," teic Čīčas dueta partneris un dziesmu autors Kaspars Antess, kurš piedalīsies šajā jubilejas koncertā.

Koncerta programma sastāvēs no divām daļām: pirmajā – tikai čigānu tautas dziesmas, bet otrajā – tikai Čīčas populārākās dziesmas – “Likteņlīnijas”, “Vijolnieks”, “Tu esi vasarā”, “Nāc un dziedi”, “Dāvaja Māriņa” čigānu valodā, "Ūdenskritums" u.c. Kopā ar solistu dziesmas atskaņos instrumentālā grupa Anatolija Livčas vadībā.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama administratora/kasiera no plkst. 8.00 līdz 17.00
Biļete maksā 10 eiro.

Ar derīgu 3+ Ģimenes karti un pensionāriem – atlaide 20%

Aivars Ikšelis

Valkas pilsētas kultūras nama direktors
aivars.ikselis [at] valka.lv