Sports
Valkas basketbolisti atved mājās ceļojošo kausu

No 13. līdz 14. janvārim Rūjienas vidusskolas sporta hallē norisinājās 72. Tradicionālais basketbola turnīrs, godinot tradīcijas vienam no vissenākajiem basketbola turnīriem Latvijā. Šogad bumba veiksmīgi grozā krita valcēniešiem- jauniešu grupā 1. vietu ieguva Valkas J. Cimzes ģimnāzijas komanda "Trīs zvaigznes" (galvenais treneris Jānis Butāns). 

Turnīru pārstāvēja divas Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas komandas: 

Uzvarētāju komanda "Trīs zvaigznes"

(galvenais treneris: Jānis Butāns)

 1. Reinis Zauers
 2. Elvis Dāboliņš
 3. Kristofers Žīgurs
 4. Uģis Bērziņš
 5. Mārtiņš Vīksne
 6. Mārtiņš Dombrovskis
 7. Mikus Ķirsis
 8. Renārs Šimpermanis
 9. Kristers Elmanis

Ukraiņu puišu pārstāvētā komanda "Dzeltenzilie"

(galvenais treneris: Artjoms Tinjakovs)

 1. Bohdan Tolmachov 
 2. Bogdan Malich 
 3. Yehor Fuks
 4. Vlad Shapovalov
 5. Bogdan Bulgakov
 6. Abdul Al Biiek
 7. Dubonosov Heorhii
 8. Morozovskij Aleksej
 9. van Shvarkov 

Kā ierasts, turnīrā tiek pasniegtas arī nominācijas, apbalvojot jaunos basketbolistus, piešķirot viņiem individuālos titulus, tajā starpā arī valcēnieši:

Turnīra pēdējā groza guvējs: Kristers Elmanis; Turnīra vērtīgākais spēlētājs: Renārs Šimpermanis.

Komandas galvenais treneris Jānis Butāns atzinīgi vērtē turnīra organizatorisko pusi: "Varēju just turnīra seno vēsturi pozitīvā nozīmē. Gan Rūjienas vidusskola, gan sporta skola, gan pašpārvalde bija iesaistīta pasākuma organizēšanā, lai turnīrs būtu izdevies."

J. Butāns izceļ, ka komandas saliedētība ārpus laukuma ir tik pat nozīmīga kā atrodoties laukumā, tas ir kā darbarīks komandas kopīgo mērķu sasniegšanā: "Latviešu puiši izmantoja iespēju nakšņot Rūjienas vidusskolā un apmeklēt turnīra organizēto balli. Izšķirošajā turnīra dienā es kā treneris jutu ļoti lielu komandas saliedētību un cīņas garu. Puiši noteikti izmantoja izdevību atstāt ierakstu Valkas un Rūjienas basketbola vēsturē." 

Jāpiemin arī komanda "Dzeltenzilie" (Ukraina), kura cīnījās godam, bet šogad mazliet vēl pietrūka līdz augstākām vietām. Gan galvenajam trenerim A. Tinjakovam, gan jauniešiem turnīrs ļoti patika un tā bija laba pieredze. Komanda noteikti plāno piedalīties turnīrā arī turpmāk un cīnīties par vietām augšgalā. Bez cīņas nav uzvaras!

 Foto: publicitātes foto

Informāciju sagatavoja:

Dace Pūce,

Valkas novada pašvaldības

Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciāliste

Attēls
kopbilde
Attēls
kausi