Pašvaldība Valga
Attēls
Foto: Valmieras novada pašvaldība

14. un 15. septembrī Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji, deputāti un speciālisti piedalījās pieredzes apmaiņas vizītē Valmieras un Limbažu novadā.

Pieredzes apmaiņas brauciena mērķis bija iepazīsties ar Valmieras un Limbažu pašvaldību un iestāžu darbu, ES līdzfinansēto projektu ieviešanu, uzņēmējdarbību un tās atbalsta instrumentiem Latvijā.

Vizītes laikā Valmieras novadā bija iespēja tikties ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem - Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku Ričardu Gailumu, projektu vadības nodaļas vadītāju Maiju Zālamani un starptautisko attiecību speciālisti Evu Moniku Švarcu, apmeklēt laikmetīgās mākslas telpu “Kurtuve”, Valmieras muzeju, Jāņa Daliņa stadionu, Industriālo parku un kokapstrādes uzņēmumu SIA “Woodheart”.

Limbažu novadā Valkas un Valgas pārstāvjus uzņēma Limbažu pašvaldības attīstības un projektu nodaļas vadītājs Ģirts Ieleja. Vizītē tika aplūkots dabas objekts Lauču akmens, apmeklēta zemnieku saimniecībā “Virbotnes”, Burtnieku kvartāls, Sudraba muzejs un kokapstrādes uzņēmums SIA “Latvia Timber International”.

Pieredzes apmaiņas brauciens deva iespēju iepazīties ne tikai ar pašvaldību pieredzi un nākotnes plāniem projektu jomā, bet arī ar vietējo uzņēmumu veiksmes stāstiem LEADER projektu konkursu un citu ES Līdzfinansēto projektu līdzekļu piesaistīšanā savas uzņēmējdarbības tālākai attīstīšanai.

Liels paldies Valmieras un Limbažu novadu pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem par atsaucību, dalīšanos pieredzē un uzņemšanu!

Ivo Leitis

Sabiedrisko attiecību speciālists
ivo.leitis [at] valka.lv
Valkas un Valgas pašvaldību pieredzes apmaiņas vizīte Valmieras un Limbažu novados