Sports Vijciema pagasts
Vijciemiešiem uzvara Valmieras čempionātā hokejā

Svētdien, 19.februārī, Valmieras ledus hallē norisinājās 1. līgas spēle starp HK Vijciems un HK WOLTEC. Pirmās līgas pirmajā savstarpējo spēļu aplī pie panākumiem vijciemiešiem neizdevās tikt, turpretī HK Woltec svinēja uzvaras visos 3 mačos.

To, ka abas komandas ir noskaņotas uzvarēt, varēja novērot jau no spēles pirmajām minūtēm, kad spēlētāji apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, tomēr 1. trešdaļa noslēdzās bez panākumiem - 0:0.

2. perioda otrajā minūtē, izmantojot veiksmīgu saspēli starp Armandu Valtiņu un Klāvu Bošu, pie panākuma tika Vladislavs Ņikiforovs, panākot 1:0 vijciemiešu labā. HK WOLTEC turpināja neatlaidīgi un bīstami uzbrukt, kas arī vainagojās ar panākumu un pēc 3 minūtēm Kristaps Bīnerts panāca izlīdzinājumu 1:1. Spēles turpinājumā pēc Jāņa Kalniņa un Nikitas Raboshapkas piespēlēm, vienu vārtu pārsvaru atjaunoja Ingars Čakārnis 2:1. Neilgi pirms 2.trešdaļas beigām, pēc lieliskas Armanda Valtiņa un Klāva Boša saspēles, Vladislavam Ņikiforovam izdevās gūt otros vārtus šajā aizraujošajā mačā panākot 3:1.

Pēdējā trešdaļā apņēmīgāk un bīstamāk uzbruka valmierieši un pēc Laura Žagariņa piespēles Woltec labā vārtus guva Roberts Virsis 3:2. Spēles izskaņā vijciemiešiem neveiksmīgs noraidījums, HK WOLTEC noņem vārtsargu, tomēr līdz vārtu gūšanas momentam valmierieši netiek un HK Vijciems gūst uzvaru pār līgas spēcīgāko vienību.

HK WOLTEC vārtos Edgars Elstiņš tika galā ar 31 no 34 metieniem, Bet Markuss Žukovskis HK Vijciems vārtos tika galā ar 23 no 25 metieniem.

Apsveicam vijciemiešus ar uzvaru! Paldies līdzjutējiem un atbalstītājiem.