Sports Vijciema pagasts
Attēls

Valmieras atklātajā hokeja čempionāta 1.līgas sacensības veiksmīgi noslēgušās hokeja kluba "Vijciems" spēlētājiem, kuri svētdien aizvadīja šīs sezonas pēdējo maču pret HK "Smiltene".

• Jau pašā spēles sākumā vijciemieši skaidri norādīja, ka viņu mērķis ir tikai uzvara! Spēles ceturtajā minūtē rezultātu atklāja Klāvs Bošs un minūti vēlāk precīzs bija Vladislavs Ņikiforovs, panākot jau 2:0. Spēles 10.minūtē pie otro vārtu guvuma tika Vladislavs Ņikiforovs panākot 3:0. Turpinājumā spēle kļuva arvien nervozāka un noraidījumiem bagāta.
  • Otrā perioda sākumā, pirmajā minūtē Lauris Dancis panāca 4:0, bet pēc 15 sekundēm līdzjutēji uzgavilēja vēlreiz, jo precīzs bija Jānis Kalniņš 5:0. Vēl otrajā periodā pie vārtu guvumiem tika Jānis Kalniņš 6:0, Aivars Gaisiņš 7:0, Mihailo Dorfa 8:0. Tā arī noslēdzās 2. trešdaļa.
  • Noslēdzošajā spēles daļā smilteniešu vēlme bija gūt vismaz goda vārtus. Vijciema komandas spēles ātrums un pārliecība lika smilteniešiem vairākkārt pārkāpt noteikumus, kas arī atspoguļojās spēlē. Jau trešdaļas sākumā pie vārtu guvuma tika Armands Valtiņš 9:0 un savu trešo panākumu guva Jānis Kalniņš, panākot graujošu 10:0. Pēc īsa brīža vēl pie panākuma tika Klāvs Bošs un uz tablo jau 11:0 un HK "Vijciems" vārtu birumam punktu pielika Vladislavs Ņikiforovs, raidot ripu pretinieka vārtos jau trešo reizi 12:0. Tikai spēles 43.minūtē HK Smiltene tika pie goda vārtiem, pārspējot izcili spēlējošo vārtu vīru Edgaru Elstiņu, kurš atvairīja 34 no 35 metieniem, kur Smiltenes vārtos Ivars Veits tika galā ar 28 no 40 vijciemiešu vārtu gūšanas mēģinājumiem.

Spēle par bronzas medaļu norisinājās līdz vienas komandas 2 uzvarām. Pirmajā spēlē HK "Vijciems" pārspēja HK "Smiltene" ar rezultātu 8:5.

Apsveicam visus HK "Vijciems" hokejistus, trenerus un līdzjutējus ar uzvaru! Liels paldies Valkas novada pašvaldībai par atbalstu sezonas garumā!